Siatki ogrodowe

Siatki ogrodowe służą do wytyczania granic działki, zacieniania płotów, konstruowania wybiegów dla drobnych zwierząt hodowlanych, wytyczania i zacieniania rabat kwiatowych i warzywnych. Tyle różnych zadań wymaga różnych systemów, dlatego też siatki ogrodowe dostępne są w szerokiej gamie rozwiązań. Producenci siatek oferują siatki ochronne z tworzyw sztucznych, siatki ogrodzeniowe z metalu, siatki charakteryzujące się luźnym splotem i bardzo gęstym. Mnogość i różnorodność dostępnych rozwiązań sprawia, że sięgając po odpowiedni siatki ogrodowe czy siatki ochronne jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt – od ogrodzenia działki rekreacyjnej, przez osłonięcie się przed wścibskim wzrokiem sąsiadów, aż po stworzenie konstrukcji ogrodowych specjalnego przeznaczenia.

Siatki ochronne

Siatki ochronne zajmują ważne miejsce w asortymencie siatek ogrodowych. Jak sama nazwa wskazuje mają one za zadanie ochronę wyznaczonego obszaru przed szkodnikami lub intruzami. Siatki ochronne we współczesnym ogrodnictwie stosuje się do ochrony drzew i krzewów, jak również zabezpieczania nasadzeń. Jeśli wybierzemy odpowiednio gęstą siatkę doskonale sprawdzi się również w konstrukcjach klatek dla zwierząt hodowlanych i ptactwa.

Siatki ogrodowe i ochronne

W sklepie iDino znajdziecie Państwo szeroki wybór siatek ogrodowych. Posiadamy zarówno siatki ogrodzeniowe, jak i siatki ochronne i zacieniające. Wszystkie oferowane siatki ogrodowe pochodzą od sprawdzonych producentów, co stanowi gwarancję ich jakości i odporności, zarówno na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych, jak i uszkodzenia mechaniczne.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

SIATKA DZIANINA CIENIUJĄCA 1,5x25 62 % MASKUJĄCA SIATKA DZIANINA CIENIUJĄCA 1,5x25 62 % MASKUJĄCA
Producent: Bradas
Cena: 97,00 zł (netto: 78,86 zł )
szt.
zobacz więcej
SIATKA DZIANINA CIENIUJĄCA 1,5x25 90 % MASKUJĄCA SIATKA DZIANINA CIENIUJĄCA 1,5x25 90 % MASKUJĄCA
Cena: 119,00 zł (netto: 96,75 zł )
szt.
zobacz więcej
SIATKA DZIANINA CIENIUJĄCA 1,5x50 62 % MASKUJĄCA SIATKA DZIANINA CIENIUJĄCA 1,5x50 62 % MASKUJĄCA
Producent: Bradas
Cena: 135,00 zł (netto: 109,76 zł )
szt.
zobacz więcej
SIATKA DZIANINA CIENIUJĄCA 1,5x50 90 % MASKUJĄCA SIATKA DZIANINA CIENIUJĄCA 1,5x50 90 % MASKUJĄCA
Producent: Bradas
Cena: 230,00 zł (netto: 186,99 zł )
szt.
zobacz więcej
px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl