Forma Płatności

Sklep iDino.pl wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferując kilka możliwości zapłaty za zamówienie. Każda z nich jest w pełni bezpieczna i umożliwia szybko i sprawnie zrealizować zakup.

1. Płatność z góry poprzez system szybkich płatności internetowych. W sklepie iDino.pl natychmiastowe przelewy są obsługiwane przez Przelewy24. Korzystając z tej formy płatności, masz pewność, że cały proces zakupowy przebiegnie szybko i bezpiecznie. Serwis poznańskiego operatora umożliwia transfer środków w wyjątkowo prosty i wygodny sposób. Szybkie płatności internetowe są gwarancją sprawnej realizacji zamówienia, ponieważ pieniądze klienta już po chwili od dokonania transakcji, trafiają na konto sklepu. Dzięki czemu proces pakowania towaru odbywa się w trybie natychmiastowym.

2. Płatność za pobraniem. Płatność za pobraniem to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie czują się pewnie podczas dokonywania operacji finansowych drogą elektroniczną. Ta forma płatności zakłada przekazanie pieniędzy za zakup kurierowi, który bezpośrednio dostarcza paczkę we wskazane miejsce.

3. Płatność przelewem tradycyjnym. iDino.pl umożliwia również dokonanie płatności za zamówienie bezpośrednim przelewem bankowym na konto:

      iDino.pl Sp. z o.o.
 
      ul. Wrzeciono 10/64
 
      01-961 Warszawa

Numer konta:

Nasz bank:  83 9157 0002 0000 0020 4365 0001 ( dla waluty Polskiej w złotówkach)

Nasz bank:  02 9157 0002 0000 0020 4365 0004 ( dla waluta EURO)

Korzystając z tej formy płatności, klient powinien mieć na uwadze, że rozliczenia między bankami mogą trwać do dwóch dni roboczych.

4. Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:

Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

6. Kredyt kupiecki lub kredyt ratalny. Masz możliwość skorzystania z kredytu kupieckiego lub ratalnego, udzielanego przez naszych Partnerów Handlowych. W tym wypadku prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta, w celu ustalenia przebiegu procesu zakupu kredytowego.

Dokonujesz wyboru opcji płatności spośród wyżej wymienionych w momencie składania zamówienia.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl