Opryskiwacz ciśnieniowy "AQUA SPRAY" 1,5l Opryskiwacz ciśnieniowy "AQUA SPRAY" 1,5l
Producent: Bradas
Cena: 28,00 zł (netto: 22,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Opryskiwacz ciśnieniowy "AQUA SPRAY" 5l Opryskiwacz ciśnieniowy "AQUA SPRAY" 5l
Producent: Bradas
Cena: 54,00 zł (netto: 43,90 zł )
szt.
zobacz więcej
OPRYSKIWACZ OGRODOWY CIŚNIENIOWY 16L LANCA DŁUGA OPRYSKIWACZ OGRODOWY CIŚNIENIOWY 16L LANCA DŁUGA
Producent: Bradas
Cena: 129,00 zł (netto: 104,88 zł )
szt.
zobacz więcej
OPRYSKIWACZ OGRODOWY CIŚNIENIOWY 3L LANCA DŁUGA OPRYSKIWACZ OGRODOWY CIŚNIENIOWY 3L LANCA DŁUGA
Producent: Bradas
Cena: 45,00 zł (netto: 36,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Opryskiwacz ręczny "AQUA SPRAY" 0,5l Opryskiwacz ręczny "AQUA SPRAY" 0,5l
Producent: Bradas
Cena: 9,00 zł (netto: 7,32 zł )
Opryskiwacz ręczny "AQUA SPRAY" 0,75l Opryskiwacz ręczny "AQUA SPRAY" 0,75l
Producent: Bradas
Cena: 15,00 zł (netto: 12,20 zł )
szt.
zobacz więcej

Opryskiwacze ciśnieniowe

Zadbany ogród obfitujący w bujną roślinność wymaga sporych nakładów pracy. Szczególnie ważna jest pielęgnacja roślin, gdyż to one wpływają na estetykę terenu. Oprócz regularnego nawadniania nie można zapominać o stosowaniu środków ochronnych oraz preparatów, które korzystnie wpłyną na ich kondycję. Aby równomiernie je rozprowadzić niezbędny jest opryskiwacz ciśnieniowy, który znajdzie szerokie zastosowanie w pielęgnacji roślin. W ofercie naszego sklepu mamy urządzenia o różnych pojemnościach i typach konstrukcji, dzięki czemu dobierzesz opryskiwacz ciśnieniowy na miarę swoich potrzeb.

Opryskiwacze ciśnieniowe – niezbędne w każdym ogrodzie

Bez względu na to, czy jesteś posiadaczem dużego ogrodu, czy niewielkiego terenu, powinieneś zainwestować w odpowiednie narzędzia ogrodnicze. Zaliczają się do nich opryskiwacze ciśnieniowe, które znajdą zastosowanie w wielu pracach. Sprawdzą się do rozprowadzania nawozów, środków ochrony roślin, a także do nawadniania kwiatów. W ofercie mamy zarówno ręczne opryskiwacze ciśnieniowe, jak i duże konstrukcje plecakowe z długą lancą. Będą doskonałym wyborem do pielęgnacji drzew i krzewów oraz w miejscach o utrudnionym dostępie. Manualne opryskiwacze ciśnieniowe sprawdzą się natomiast w przypadku kwiatów balkonowych, sadzonek oraz niewielkich roślin. Oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się:

  • niewielką wagą,
  • ergonomicznym kształtem,
  • łatwą obsługą,
  • wygodną konstrukcją,
  • wytrzymałością,
  • odpornością na działanie substancji chemicznych.

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą i złożenia zamówienia w naszym sklepie.

Plecakowe opryskiwacze ciśnieniowe

Szeroki wybór artykułów dostępny w naszej ofercie obejmuje między innymi plecakowe opryskiwacze ciśnieniowe. Rozwiązania te wybierane są przede wszystkim przez osoby hodujące nieco większą roślinność. Chodzi między innymi o krzewy czy drzewka. Wynika to z faktu, że wymagane jest do nich dostarczenie znacznie więcej środków, niż w przypadku na przykład kwiatów. Ułatwiają to zatem duże zbiorniki, które stanowią integralną część tego rodzaju akcesoriów. Nasz asortyment obejmuje bowiem plecakowe opryskiwacze ciśnieniowe o pojemności od trzech do pięciu litrów. Co ważne, regulowane i wygodne szelki znacznie poprawiają komfort pracy. Proponowane przez nas produkty wyróżniają się między innymi długą żywotnością tłoka, bezpieczeństwem, na który wpływ ma zawór ciśnieniowy, a także szerokim lejkiem zapobiegającym rozlaniu cieczy podczas uzupełniania zbiornika.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl