Elektrozawór 2x GW 1" - 1szt. Elektrozawór 2x GW 1" - 1szt.
Producent: Bradas
Cena: 50,00 zł (netto: 40,65 zł )
szt.
zobacz więcej
Elektrozawór Rain Bird 1" 100 HV Zawór RURA Elektrozawór Rain Bird 1" 100 HV Zawór RURA
Producent: RAIN BIRD
Cena: 59,00 zł (netto: 47,97 zł )
szt.
zobacz więcej
Elektrozawór REGULOWANY 1"GW Zawór RURA Nypel Elektrozawór REGULOWANY 1"GW Zawór RURA Nypel
Cena: 48,00 zł (netto: 39,02 zł )
szt.
zobacz więcej
Elektrozawór z regulacją przepływu 2x GW 1" - 1szt. Elektrozawór z regulacją przepływu 2x GW 1" - 1szt.
Producent: Bradas
Cena: 50,00 zł (netto: 40,65 zł )
szt.
zobacz więcej
Elektrozawór z regulacją przepływu 2x GW 1" - 1szt. Elektrozawór z regulacją przepływu 2x GW 1" - 1szt.
Producent: Bradas
Cena: 50,00 zł (netto: 40,65 zł )
szt.
zobacz więcej

Elektrozawory

Zawory ogrodowe to bardzo zróżnicowana kategoria produktowa, w ramach której oferujemy naszym Klientom elektrozawory ogrodowe oraz zawory do nawadniania przeznaczone do pracy ze standardowymi wężami ogrodowymi, jak również wężami czy rurami o niestandardowej średnicy. Główną rolą zaworów ogrodowych jest zapewnienie prawidłowego przepływu wody w instalacji, przy jednoczesnej możliwości jej zakręcenia w dowolnym momencie. Korzystając z zaworów do nawadniania możemy dostarczać wodę w obrębie całej uprawy lub wybranych sektorów. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne, pomaga zoptymalizować warunki do wzrostu roślin i oszczędzić wodę.

Elektrozawory ogrodowe i pozostałe zawory do nawadniania

Starając się dostarczać naszym Klientom rozwiązania na miarę ich rzeczywistych potrzeb, sklep ogrodniczy iDino oferuje szeroki wybór zaworów ogrodowych. W stałym asortymencie posiadamy zarówno elektrozawory ogrodowe, jak i proste zawory do nawadniania wykonane z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Zaopatrujemy się wyłącznie u sprawdzonych producentów, dzięki czemu mamy pewność najwyższej jakości oferowanych rozwiązań.

Klientów poszukujących komponentów do automatycznych systemów nawadniania oraz innych akcesoriów do węży ogrodowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi zaworami ogrodowymi. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu Państwo produkt, który w pełni spełni Państwa potrzeby i oczekiwania.

Budowa elektrozaworu ogrodowego

Elektrozawór ogrodowy jest niezwykle istotnym i zaawansowanych technologicznie urządzeniem. Składa się on z dwóch głównych części. Pierwszą z nich stanowi korpus zaworu, który można określić jako obudowę produktu. Zbudowany jest on z takich elementów, jak przyłącze wejściowe i wyjściowe czy membrany. Ponadto to tutaj ulokowane zostały mechanizmy umożliwiające regulację trybu pracy. Drugą częścią elektrozaworu jest z kolei elektromagnes będący swego rodzaju sercem produktu, który wyposażony jest w ruchomy rdzeń. To właśnie ten komponent odpowiada za dozowanie odpowiedniej ilości wody. Działanie urządzenia opiera się na przepuszczaniu wody pomiędzy komorą, a wyjściem wody.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl