Dysze zraszające

Sekretem owocnej uprawy jest jej odpowiednie nawodnienie. Ręczne nawodnienie upraw byłoby nie tylko czasochłonne, ale co gorsza nieefektywne, co mogłoby skutkować nierównomiernym wzrostem lub miejscowym obsychaniem sadzonek. Rozwiązaniem problemu nawadniania upraw jest system automatycznego nawadniania wykorzystujący dysze rozpylające, lub taśmy nawadniające.

Dysza zraszająca to niewielki emiter przeznaczony do „wbicia” bezpośrednio w rurę we wcześniej przygotowany otwór. Jest to urządzenie charakteryzujące się dalekim zasięgiem zraszania, dzięki czemu znajduje zastosowanie w przypadku upraw profesjonalnych – doskonale sprawdzi się w podkoronowym nawadnianiu roślin, a także przy nawadnianiu hodowli ślimaków. Ze względu na stosunkowo mały rozmiar i niedużą wagę dysze zraszające bardzo dobrze sprawdzają się w systemach podwieszanych rur do nawadniania.

Dysze zraszające i rozpylające – zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu

Sklep iDino specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań dla ogrodnictwa. Niezależnie od tego, czy Twój ogród to kilkadziesiąt metrów trawnika za domem, czy też kilkusetmetrowa działka w naszym asortymencie znajdziesz to, czego potrzebujesz żeby o niego zadbać.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne system do nawadniania upraw – tych profesjonalnych i hodowanych hobbistycznie. W asortymencie posiadamy dysze zraszające i dysze rozpylające do szybkiej i łatwej instalacji. Ze względu na najwyższą jakość oferowanych rozwiązań nasze dysze zraszające w szczególności polecamy hodowcom, którzy poszukują skutecznej metody na dokładne nawodnienie upraw krzewowych i sadów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl