AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY ROLSTAL 80KW WYCISZONY STEROWANY KOMPUTEREM Z SYSTEMEM ATS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Agregat prosty w obsłudze, przed odbiorem zalany płynami eksploatacyjnymi, sprawdzony, przygotowany do pracy, solidna jakość. Wyposażenie: komputer, AVR, ładowanie akumulatora, podgrzewacz płynu chłodzącego, ATS, praca manualna oraz automatyczna.
| Moc wyjściowa | 80kW/100KVA |
| Napięcie | 400/230V |
| Natężenie prądu | 144A |
| Regulator napięcia | AVR |
| Sterowanie | Komputer |
| Prądnica | Bezszczotkowa |
| Silnik diesel Turbo | 120KM |
| Rozruch | 24V |
| Rodzaj silnika | Turbo Diesel czterocylindrowy |
| Zużycie paliwa | 231g/kWh |
| Chłodzenie | płyn-chłodnica |
| Wymiary | 228x100 x140cm |
Prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny.
