AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY ROLSTAL 120KW WYCISZONY STEROWANY KOMPUTEREM Z SYSTEMEM ATS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Agregat prosty w obsłudze, przed odbiorem zalany płynami eksploatacyjnymi, sprawdzony, przygotowany do pracy, solidna jakość. Wyposażenie: komputer, AVR, ładowanie akumulatora, podgrzewacz płynu chłodzącego, ATS, praca manualna oraz automatyczna.
| Moc wyjściowa | 120kW/150KVA |
| Napięcie | 400/230V |
| Natężenie prądu | 216,5A |
| Regulator napięcia | AVR |
| Sterowanie | Komputer |
| Prądnica | Bezszczotkowa |
| Silnik moc | 176KM |
| Rozruch | 24V |
| Rodzaj silnika | Turbo Diesel sześciocylindrowy |
| Chłodzenie | Płyn-chłodnica |
| Wymiary | 290x 108x 145cm |
Prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny.
