Najmocniejsza w swojej klasie – plandeka budowlana PCV

Najmocniejsza w swojej klasie – plandeka budowlana PCV

Są takie sytuacje, w których standardowe zabezpieczenie okazuje się niewystarczające. Wówczas najlepiej sięgnąć po lidera rynku, który obok wszechstronności aplikacji zapewnia bezkonkurencyjne parametry użytkowe i podwyższoną trwałość oferowanych rozwiązań. Jednym z takich liderów na rynku plandek jest profesjonalna plandeka budowlana, z właściwości której skorzystać możemy nie tylko na placu budowy.

Plandeka PCV – obowiązkowy element placu budowy

Zanim skupimy się na innych aplikacjach plandeki PCV spróbujmy sobie uświadomić, jak mocna i wytrzymała jest plandeka budowlana, którą ze względu na kolorystykę często nazywa się zwyczajnie niebieską. Najlepiej zobrazują nam to przykłady jej zastosowania na placu budowy, a o te nie trudno.

Plandeki budowlane na budowie spełniają przede wszystkim funkcje ochronne. Ich zadaniem jest ochrona maszyn i urządzeń, a także materiałów budowlanych oraz elementów wznoszonych konstrukcji przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. W praktyce, im grubsza jest plandeka, tym lepszą ochronę zapewnia, w szczególności przed deszczem opadowym oraz szeregiem zanieczyszczeń, które mogłyby spowodować uszkodzenia mechaniczne zabezpieczanych przedmiotów. Plandeka PCV jest tak wytrzymała, iż z powodzeniem może być wykorzystywana także do zabezpieczania wykopów fundamentowych czy sypkich materiałów budowlanych.

1001 innych aplikacji

Mając świadomość tego jak trwała i wszechstronna jest plandeka budowlana z łatwością możemy znaleźć dla niej zastosowanie na „własnym” podwórku. Jej wytrzymałość szczególnie cenią sobie osoby wykonujące remonty zabudowań gospodarczych, a także altan ogrodowych i wiat. Plandeka doskonale zabezpiecza wnętrze remontowanego obiektu nie tylko przed czynnikami atmosferycznymi, ale również zabrudzeniami z zewnątrz. Innym zastosowaniem plandeki PCV w rolnictwie i ogrodnictwie jest zabezpieczanie maszyn i urządzeń przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, w szczególności deszczu.

W ogrodach i na działkach rekreacyjnych plandeki budowlane są chętnie wykorzystywanymi materiałami do konstrukcji tymczasowych zadaszeń. Dzięki podwyższonej trwałości gwarantują nawet kilkusezonowe użytkowanie, czego często nie zapewniają popularne namioty ogrodowe na bazie konstrukcji z rurek aluminiowych. Ze względu na niewielką lub żadną przepuszczalność wody opadowej te same plandeki stosuje się do tymczasowego zabezpieczania cieknących pokryć dachowych. Dostępne w różnych rozmiarach doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku obiektów rekreacyjnych, jak i zabudowań gospodarczych.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl