Włóknina antyprzymrozkowa

Sezon na uprawę warzyw, owoców czy krzewów ozdobnych nie trwa w Polsce przez cały rok. Ze względu na dość krótki okres wegetacyjny, kiedy po miesiącach ciepłych przychodzą zimne, wiele roślin pozostających w glebie trzeba zabezpieczyć. Włóknina antyprzymrozkowa to najczęstszy wybór osób prywatnych, jak również przedsiębiorców, rolników, sadowników. To rozwiązanie powszechnie stosowane do otulania krzewów, łodyg kwiatów, drzew i tym samym chronienia ich przed zmarznięciem. Agrowłóknina zimowo-wiosenna równie dobrze sprawdza się jako bariera dla ulewnych deszczy czy gradobicia. Sięgnij po nią, jeśli zależy Ci na zachowaniu pięknego skalniku czy zebraniu satysfakcjonujących plonów w kolejnym sezonie.

Agrowłóknina zimowo-wiosenna — charakterystyka

Problem przymrozków dotyka rolników na całym świecie. Borykają się z nim również polscy przedsiębiorcy. Na szczęście mogą oni korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, które ochronią ich rośliny przed uszkodzeniem, a nawet całkowitym zniszczeniem. Włóknina antyprzymrozkowa:

  • jest odporna na promieniowanie słoneczne,
  • zabezpiecza rośliny — krzewy ozdobne, warzywa, owoce, kwiaty przed porywistym wiatrem, opadami deszczu i śniegu, a także gradobiciem,
  • sprzyja kreowaniu odpowiednich warunków dla roślin — pod włókniną antyprzymrozkową panuje wyższa temperatura i wilgotność niż na zewnątrz,
  • przepuszcza powietrze, a także światło i wodę.

Rośliny znajdujące się pod szczelnym okryciem z agrowłókniny zimowo-wiosennej są gotowe do przetrwania pór przejściowych oraz zimy i nadejścia wiosny wraz z wyższymi temperaturami. Warto podjąć tę inwestycję, która zazwyczaj zwraca się bardzo szybko.

Nasza oferta włóknin

W naszej ofercie znajduje się agrowłóknina zimowo-wiosenna dostępna w kilku rozmiarach. W zależności od wielkości upraw możesz zdecydować się na wersję 1,1 x 5, a nawet 3,2 x 10m. Inwestorom, którzy dopiero rozpoczynają swoje uprawy i zastanawiają się, w jakie rozwiązania zainwestować, polecamy też taśmy Rivulis, niezastąpione przy wykonywaniu instalacji nawadniających.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl