Reduktor gazowy 37mbar, 1,5kg/h, z zaworem bezpieczeństwa i manometrem na wąż 9-10mm

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 26,66 zł 26.66
Cena netto: 21,67 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Bradas
Kod produktu: RG A310IE-M

Opis

Reduktor gazowy 37mbar, 1,5kg/h, z zaworem bezpieczeństwa i manometrem
na wąż 9-10mm
Reduktor gazowy przeznaczony jest do użytku domowego, zgodny z normą EN16129. Używany do każdego rodzaju butli wyposażonej w zawór z ręcznym otwieraniem i przyłączem 21,8 x 1,14L.
Stosowany do zasilania urządzeń gazem o ciśnieniu wskazanym na tabliczce znamionowej. Reduktor posiada manometr wskazujący aktualne ciśnienie w butli, a także zawór bezpieczeństwa, który uaktywnia się w przypadkach, gdy urządzenie gazowe ma większy poziom zużycia gazu, niż reduktor może obsługiwać, bądź nastąpiło przerwanie przewodu.

Zastosowanie manometru w głównej mierze ma na celu sprawdzanie szczelności instalacji. Szczegółowy opis przeprowadzania procesu wykrywania nieszczelności zawiera instrukcja obsługi.
Dodatkową zaletą manometru jest informowanie wyłącznie o niskim poziomie gazu. Zasadniczo manometr nie informuje o poziomie gazu płynnego w butli, pozwala jedynie określić, że w najbliższym czasie należy wymienić butlę. Dzięki temu można upewnić się, że butla jest pusta, ponieważ często użytkownicy wymieniają butle jeszcze napełnione gazem.
px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl