Firma iDino.pl

    

 

iDino.pl to rodzinna firma, która od kilku pokoleń zajmuje się handlem. Stawiamy na sprzedaż wysokiej jakości artykułów gospodarstwa domowego, narzędzi warsztatowych, ogrodniczych i przemysłowych. W swojej ofercie posiadamy również produkty skierowane dla firm, biur, zakładów produkcyjnych. Współpraca z nami oznacza pewność otrzymania produktu sprawdzonej jakości, dostępnego w konkurencyjnej cenie i szybkim terminie dostawy. Jest wiele powodów, dla których warto z nami współpracować.

 

Rodzinne tradycje gwarancją zaufania

 

Od pokoleń pielęgnujemy wysoką kulturę handlu. Ważne są dla nas partnerskie relacje z kontrahentami, oparte na lojalności, zaufaniu i przekonaniu, że każdy problem można wspólnie rozwiązać. Pozostając wiernymi tej filozofii od dziesięcioleci, udało nam się wypracować trwałe relacje z klientami z Polski i za granicy. Indywidualne podejście do potrzeb klienta sprawia, że jako jedni z pierwszych możemy dostarczyć Państwu potrzebne produkty.

 

Sprawdzona jakość w konkurencyjnej cenie

 

Handlujemy wyłącznie takimi produktami, które sami chcielibyśmy używać. Każdy z oferowanych przez nas towarów, musi satysfakcjonować nas swoją jakością i wytrzymałością. Prowadzimy bardzo wnikliwą kontrolę jakości, przeprowadzając liczne testy, zanim nowość pojawi się w regularnej sprzedaży naszego sklepu. Wszystkie nasze działania mają tylko jeden cel – dostarczyć Państwu produkt bezpieczny, przydatny i spełniający pokładane w nim oczekiwania,

 

Wygoda zakupów online

 

Wraz z rozwojem i popularyzacją internetu, firma iDino.pl uruchomiła swój pierwszy sklep internetowy. Sukcesywnie wzbogacaliśmy asortyment o kolejne produkty, aż do stworzenia potężnej kolekcji kilku tysięcy produktów. Każdy z nich posiadamy na magazynie, realizując błyskawiczną wysyłkę w chwili opłacenia zamówienia. Sprzedając Państwu towar, nie korzystamy z usług pośredników ani hurtowni. Każdy z artykułów znajduje się fizycznie na naszym magazynie, czekając na swojego nowego nabywcę.

 

Nowoczesne technologie w służbie klienta

 

W swojej codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi, usprawniających procesy logistyczne i realizację Państwa zamówień. W pełni zautomatyzowane linie sortownicze, skomputeryzowane magazyny wysokiego składowania i doskonale wykwalifikowana ekipa magazynierów i handlowców dba o to, aby każde zamówienie było zrealizowane maksymalnie szybko i starannie. Efektem tej pracy jest bezpiecznie spakowana przesyłka, która trafia do Państwa rąk w nienaruszonym stanie.

 

Polska jakość i europejski zasięg

 

Jesteśmy firmą w 100% polską, pozostającą od samego początku w rękach tej samej rodziny, z której wywodzą się nasi przodkowie założyciele. Ciężką pracą, wytrwałością i konsekwencją w działaniu, pracowaliśmy nad uzyskaniem aktualnej pozycji na rynku. Co więcej, nasze działania skutkują tym, że klienci iDino.pl są nie tylko w Polsce, ale również całej Europie. Będzie nam miło, jeśli dołączysz do nich również Ty!px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl