Opcje przeglądania

Grille ogrodowe

Grill jest nieodłącznym elementem każdego ogrodu. Niezależnie od tego, czy cieszysz się kilkudziesięcioma metrami przydomowego trawnika, czy masz do dyspozycji kilkusetmetrowy ogród nie może w nim zabraknąć grilla.

Grille ogrodowe przyjmują postać niewielkich budowli ogrodowych lub mobilnych urządzeń, które mogą być zasilane węglem drzewnym, gazem, a nawet energią elektryczną. W sprzedaży coraz szerzej dostępne są również grillo-wędzarnie, dzięki którym – w zależności do pomysłu na gotowe danie – możemy grillować lub wędzić mięso i ryby.

Grille ogrodowe i grillo-wędzarnie – mamy dokładnie to, czego potrzebujesz

Decydując się na zakup grilla ogrodowego powinniśmy uwzględnić nie tylko rozmiar urządzenia – grille ogrodowe dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów – ale przede wszystkim nasze preferencje kulinarne. Miłośnicy dań przyrządzonych na tradycyjnym grillu opalanym węglem drzewnym mogą nie być zadowoleni z mięs ugrillowanych przez grill działający na gaz. Warto również pamiętać o tym, że parametry pracy grillo-wędzarni różnią się nieco od temperatur i obiegu powietrza osiąganych w specjalistycznych wędzarniach ogrodowych. Ich ogromną zaletą jest za to możliwość jednoczesnego grillowania i wędzenia potraw.  

Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów oferujemy szeroki wybór grilli i grillo-wędzarni renomowanego producenta, marki Royal. Znajdziecie tu Państwo zarówno tradycyjne rozwiązania na węgiel, jak i mniej problematyczne w obsłudze grille ogrodowe gazowe. A na klientów poszukujących piecyków wewnętrznych czekają mini piece żeliwne, takie jak popularny piec koza

Grillo-Wędzarnie

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl