Grille ogrodowe

Grill jest nieodłącznym elementem każdego ogrodu. Niezależnie od tego, czy cieszysz się kilkudziesięcioma metrami przydomowego trawnika, czy masz do dyspozycji kilkusetmetrowy ogród nie może w nim zabraknąć grilla.

Grille ogrodowe przyjmują postać niewielkich budowli ogrodowych lub mobilnych urządzeń, które mogą być zasilane węglem drzewnym, gazem, a nawet energią elektryczną. W sprzedaży coraz szerzej dostępne są również grillo-wędzarnie, dzięki którym – w zależności do pomysłu na gotowe danie – możemy grillować lub wędzić mięso i ryby.

Grille ogrodowe i grillo-wędzarnie – mamy dokładnie to, czego potrzebujesz

Decydując się na zakup grilla ogrodowego powinniśmy uwzględnić nie tylko rozmiar urządzenia – grille ogrodowe dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów – ale przede wszystkim nasze preferencje kulinarne. Miłośnicy dań przyrządzonych na tradycyjnym grillu opalanym węglem drzewnym mogą nie być zadowoleni z mięs ugrillowanych przez grill działający na gaz. Warto również pamiętać o tym, że parametry pracy grillo-wędzarni różnią się nieco od temperatur i obiegu powietrza osiąganych w specjalistycznych wędzarniach ogrodowych. Ich ogromną zaletą jest za to możliwość jednoczesnego grillowania i wędzenia potraw.  

Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów oferujemy szeroki wybór grilli i grillo-wędzarni renomowanego producenta, marki Royal. Znajdziecie tu Państwo zarówno tradycyjne rozwiązania na węgiel, jak i mniej problematyczne w obsłudze grille ogrodowe gazowe. A na klientów poszukujących piecyków wewnętrznych czekają mini piece żeliwne, takie jak popularny piec koza

Grill ogrodowy XL 3 półki + popielnik HIT 2017 Grill ogrodowy XL 3 półki + popielnik HIT 2017
Producent: Royal-Poland
Cena: 289,00 zł (netto: 234,96 zł )
szt.
zobacz więcej
GRILL OGRODOWY 3 półki + POPIELNIK + KOMIN GRILL OGRODOWY 3 półki + POPIELNIK + KOMIN
Producent: Royal-Poland
Cena: 320,00 zł (netto: 260,16 zł )
szt.
zobacz więcej
GRILL OGRODOWY WĘDZARNIA XL POPIELNIK GRILL OGRODOWY WĘDZARNIA XL POPIELNIK
Producent: Royal-Poland
Cena: 458,00 zł (netto: 372,36 zł )
szt.
zobacz więcej
Grill gazowy zewnętrzny 4w1 14kW waga 44kg Hit 2017 Grill gazowy zewnętrzny 4w1 14kW waga 44kg Hit 2017
Producent: Royal-Poland
Cena: 980,00 zł (netto: 796,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Grill gazowy zewnętrzny 4w1 18kW waga 56kg Hit 2017 Najwiekszy Grill gazowy zewnętrzny 4w1 18kW waga 56kg Hit 2017 Najwiekszy
Producent: Royal-Poland
Cena: 1 180,00 zł (netto: 959,35 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl