Folie tunelowe

O efektywności wielu upraw decyduje zapewnienie sadzonkom odpowiednich warunków do wzrostu. Kwestiami kluczowymi są tutaj – odpowiednia temperatura, poziom wilgotności powietrza, ochrona przed szkodnikami oraz mrozem. W zapewnieniu uprawom odpowiednich warunków pomagają profesjonalne folie ogrodnicze tunelowe przeznaczone do budowy tuneli ogrodniczych oraz osłony upraw w różnych warunkach.

Folie tunelowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu osłona upraw może spełniać swoje zadanie w różnych warunkach atmosferycznych. Ważną cechą foli ogrodniczych jest wysoka absorbcja ciepła, która wpływa na wydajność upraw, jednocześnie przyspieszając wegetację roślin i generując oszczędności energii cieplnej w tunelach ogrzewanych. Folie tunelowe są dostępne w szerokiej gamie produktowej o zróżnicowanych parametrach. Zdecydowana większość z nich nadaje się do aplikacji na wysokich i niskich konstrukcjach tunelowych.

Tunele ogrodnicze od A do Z

O efektywności uprawy w tunelu ogrodniczym decydują nie tylko folie tunelowe, ale również odpowiedni system nawadniania upraw. Nasz sklep oferuje bogaty asortyment komponentów do nawadniania roślin. W sprzedaży posiadamy dysze zraszające i rozpylające, taśmy nawadniające oraz rury do nawadniania. Wspólnie z profesjonalnymi foliami ogrodniczymi pozwalają one na projektowanie i budowanie osłon dla najbardziej wymagających nasadzeń. Nasze folie ogrodowe tunelowe sprawdzają się zarówno w ogrodnictwie, jak i rolnictwie oraz leśnictwie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl